KURUMSAL

TOPRAK SU FİDAN A.Ş. gıda sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşterilerine en sağlıklı ve en doğal, en önemlisi tamamen organik gıda ürünleri sunmak amacıyla Ekim 2011′de Ankara’da kurulmuştur.

TOPRAK SU FİDAN A.Ş. tüm ürünlerinde, Tarım Bakanlığının belirlediği organik tarım uygulama yönetmeliğine ve kurallarına uygun olarak yetiştirilen, tamamen organik mahsüller kullanmakta ve ürünlerinde şeker ve diğer tatlandırıcılar da dahil hiçbir katkı maddesi kullanmamaktadır.

TOPRAK SU FİDAN A.Ş. kaliteli ve tamamen organik hammadde ve yüksek teknolojiyle ürettiği ürünlerinin BENORGANIC markası ile müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye pazarında hızlı bir şekilde yerini almış, sevilerek ve güvenilerek tüketilen ürünler haline gelmiştir. Kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi dış pazarlara da ulaştırmaktayız.

Misyon

Organik gıda sektöründe, kaliteli, doğal, tamamen katkısız ve en sağlıklı ürünleri, en verimli şekilde üretmek ve daha sağlıklı bireyler, bunun sonucunda da daha mutlu bir toplum için katkıda bulunmak.

Vizyon

“Daima en doğal ve en sağlıklı ürünler” anlayışıyla organik gıda sektöründe lider kuruluş olmak.

Değerlerimiz